Casa Para Cop 30
| Wifi Wi-Fi | Légkondicionálás | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
Legfeljebb 10 vendég befogadására alkalmas, a Casa Para Cop 30 Belém olyan neves kulturális helyszínektől, mint a Memorial da Cabanagem, egy 10 perces autóútra található.
A Complexo Feira Cidade Nova 3 km-re, míg az Assembleia de Deus church 2 km-re van a 3 fürdőszobás villától. A Belém városi ingatlan hozzávetőlegesen 25 percnyi sétára található az olyan kegyhelyektől, mint az Igreja Nossa Senhora de Guadalupe. A Casa Para Cop 30 7 km-re található olyan kiváló családbarát helyektől, mint a Crocodile Safari Zoo.
A legközelebbi buszmegálló a SESI - Mario Covas, rövid útra a Belém városi nyaralótól.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Mosógép
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Para Cop 30 milyen messze van a Belem/Val de Cans-Julio Cezar nemzetkozi repülőtértől?
A Belem/Val de Cans-Julio Cezar nemzetkozi repülőtér és a Casa Para Cop 30 között 5 km távolság van. - ❓
A Casa Para Cop 30 biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Para Cop 30 Wi-Fi-t kínál. - ❓
A Casa Para Cop 30 konyhával berendezett?
A Casa Para Cop 30 felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a villa vendégei vagyunk?
Belém nevezetességei közé tartozik az Algodoal-sziget és az Aquário Jacques Huber, amelyek 4 km-re, illetve 2 km-re találhatók a villa területétől. Ezenkívül a Complexo Feira Cidade Nova (3 km) szintén ajánlott a látogatásra.